Adres: Bağlarçeşme Mah. Ondokuz Mayıs Blv. MG Plaza No:20/1 Kapı No:25 Esenyurt - İstanbul
Telefon: +90 (212) 694 94 94 - +90 (538) 498 34 34

Telefon: +90 (212) 694 94 94 - +90 (538) 498 34 34

Kapalı Halı Saha

AnasayfaSpor TesisleriKapalı Halı Saha

Kapalı
Halı Sahalar

Kapalı halı saha ölçüleri için net bir ölçü bulunmamaktadır.

Kapalı saha yapımı için birkaç farlı ölçülerde yapılır genelde 7 kişilik 2 takım halinde maç yapabilecek ölçüler tercih edilir.

Kapalı sahada da arazinizin ölçüsü esas değer alınarak belirlenir

Genelde ticari amaçla kullanılan kapalı sahaların ideal ölçülerde olmasını tavsiye ederiz

Profesyonel bir saha yaptırmaya karar verdikten sonra tüm aşamaları doğru süreç yönetimi açısından göz önüne alarak iyi bir projelendirme yapmalısınız. Bir sahayı oluşturan tüm değişkenleri doğru şekilde seçmek, süreci yönetmenize ve bütçenizi en efektif şekilde kullanmanıza olanak tanır.

Bu konuda Profesyonel ekiplerimizle iletişime geçerek hem ölçüler hem de maliyet hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Şartnamelere sitemizden veya ekiplerimizle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz

kapali-hali-saha

Neden Bosphorus Sport?

Kapalı halı saha ticari, hobi ve kurumsal firmaların spor amaçlı kullanmak yapılan alanlardır. Saha zemin FİFA standartlarına uygun suni çim uygulanır. İşçilik kaliteli bir şekilde kendi ustalarımız tarafından yapılır. Malzemeler TSE ve ISO9001 standartlarındadır. Bosphorus Sportif Yapı olarak kullanacağımız malzemelerin Şartnameleri saha yapılmadan önce müşteriyle karşılıklı olarak üzerinde görüşüyoruz. Kapalı saha demir konstrüksiyon malzemeleri 1. Kalite olup işçilik uzman ekiplerimiz tarafından yapılır.

Bölgenin mevsim şartlarına göre demir tonajı belirlenir. Ayrıca dayanıklılık açısından zeminde deprem hatılı yapılmasını hassaten tavsiye ediyoruz. Saha üst kaplamalarında farklı seçenekler mevcut. Branda, Sandviç sistem ve Renkli trapez Sac olarak saha üstleri kapatılır. Yaptığımız sahalarda malzeme ve işçilik garantileri şartnameler doğrultusunda verilir. Ortalama bir kapalı halı sahanın tamamlaması alt yapı hariç sahanın boyutuna göre 45gün ile 60 gün arasında değişiyor. Firma olarak iş tesliminden sonra olabilecek hatalara ve eksiklere karşı anında ekiplerimizi hızlı bir şekilde sahaya sevk ederek sorunu çözüyoruz.

Piyasada Kullanılan Ölçüler

25 x 45 metre = 1125 m²

27 x 47 metre = 1269 m²

28 x 48 metre = 1344 m²

30 x 50 metre = 1500 m²

Hemen Teklif Alın

Bosphorus Sport ürünleri ile ilgili tüm sorularınız veya projelerinize özel fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.